Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав дозвіл іноземним ІТ-фахівцям офіційно працювати в Україні

  • 9258
Парламент підтримав дозвіл іноземним ІТ-фахівцям офіційно працювати в Україні

Депутати у першому читанні проголосували за законопроєкт №5270, який дозволяє іноземцям отримати статус е-резидента та займатися підприємництвом в Україні, перебуваючи в іншій країні.

Підприємець е-резидент може займатися виданням комп’ютерних ігор та програмного забезпечення, а також програмуванням, обробкою даних, розміщенням інформації на веб-вузлах та іншою діяльністю у сфері інформаційних технологій. При цьому він має зареєструватися як фізична особа-підприємець та сплачувати єдиний податок у розмірі 5% від доходу.

Проєкт закону розрахований на представників ІТ-галузі країн, що розвиваються, та держав із нестабільною політичною ситуацією. Передбачається, що він сприятиме залученню додаткових коштів до держбюджету.

Це наступний крок розвитку проєкту Кабміну, який запровадив статус електронного резидента. Він дає можливість іноземцю або особі без громадянства отримувати електронні послуги та відкривати банківські рахунки в Україні. Тепер парламент підтримав надання іноземним фахівцям можливість займатися підприємництвом.

«Цей проєкт зробить Україну привабливою для іноземних ІТ-спеціалістів, вони зможуть вести бізнес тут, перебуваючи в іншій країні. До кінця 2022 року ми зможемо залучити до 3 тис. е-резидентів та збільшити кількість фахівців ІТ-галузі, яких у нас сьогодні не вистачає», – прокоментував проєкт закону голова підкомітету електронного врядування, депутат фракції «Слуга Народу» Сергій Штепа.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy