Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент підтримав додаткове фінансування соціальної сфери

  • 10626
Парламент підтримав додаткове фінансування соціальної сфери

Депутати у першому читанні проголосували за законопроєкт № 6052, що вносить зміни до Держбюджету-2021 та збільшує фінансування соціальної сфери й інфраструктурних проєктів.

«Ухвалення цього законопроєкту очікують виборці по всій Україні. Мова йде про субсидії, виплати заборгованості по зарплатах, підтримку медицини», – заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань бюджету Юрій Арістов.

За його словами, Міністерство фінансів прогнозує перевиконання держбюджету до кінця року майже на 40 млрд грн, тож ці кошти, за пропозицією фракції «Слуга Народу», мають піти на фінансування нагальних потреб. Насамперед, це соціальна підтримка та фінансування інфраструктурних проєктів.

Зокрема 12 млрд грн пропонують спрямувати на субсидії для тих, кому важко сплачувати комунальні послуги. Таких сімей близько 3 млн, всі вони пройшли верифікацію та мають отримати допомогу. Це дозволить їм безболісно пройти опалювальний сезон.

Крім того, 2,5 млрд грн депутати пропонують витратити на збільшення субвенції місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток територій, 2 млрд грн – на додаткове фінансування допомоги хворим на коронавірус, ще майже 87 млн грн хочуть додатково витратити на розвиток екстреної медичної допомоги та модернізацію й оновлення обладнання лікарень.

Також додаткові кошти планують спрямувати на погашення заборгованості із зарплат шахтарям, на житло для 215 переселенців, які захищали Україну на Сході, та для учасників Революції Гідності.

Ще 15 млрд грн пропонують додатково виділити на розбудову транспортної інфраструктури, оскільки це створить нові робочі місця та забезпечить потенціал для розвитку регіонів країни.

«Зміни, які ми запропонували до Держбюджету-2021, вже до кінця року допоможуть розв’язати низку соціальних проблем. Вирішення соціальних питань для нас – пріоритет, і ми маємо зробити це невідкладно», – прокоментував результати голосування голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy