Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент не скасовуватиме мораторій на експорт лісу-кругляку – Роксолана Підласа

  • 8989
Парламент не скасовуватиме мораторій на експорт лісу-кругляку – Роксолана Підласа

Профільний комітет рекомендував підтримати у першому читанні законопроєкт 4197-д, який запроваджує прозорі правила на ринку деревини. При цьому комітет рекомендував Верховній Раді виключити з тексту законопроекту норму про скасування мораторію на експорт української деревини. Про це заявила депутатка від фракції «Слуга Народу», заступниця голови Комітету ВР з питань економічного розвитку Роксолана Підласа.

«Ми єдині в нашому баченні, що експорт лісу – неприпустимий, попри те, що міжнародні партнери наполягають на виконанні рішення арбітражу та скасуванні мораторію. Якщо парламент підтримає законопроєкт у першому читанні, наступним нашим кроком буде робота української делегації в ЄС над роз’ясненням такого рішення», – сказала Підласа.

Вона наголосила, що в останні місяці народні депутати отримують тривожні сигнали і від локальних переробників, і від великих підприємств про суттєве погіршення ситуації на ринку деревини.

«Ми спостерігаємо створення штучного дефіциту, посилення корупційних проявів, та, як наслідок, погіршення умов для ведення бізнесу для представників і деревообробної, і меблевої галузей. Наше основне завдання зараз – дати цим галузям визначені правові, економічні та організаційні засади функціонування ринку деревини», – пояснила Роксолана Підласа.

Вона наголошує, що ліси не лише важливий стратегічний та промисловий ресурс, а й питання збереження екології. Тож до питання про мораторій треба підходити зважено та з усією відповідальністю. Саме тому при доопрацюванні законопроєкту № 4197-д з нього вилучили норму про скасування мораторію на експорт української деревини.

За словами заступниці голови Комітету ВР з питань економічного розвитку, 22-23 листопада у Брюсселі відбудеться засідання Торгового комітету, під час якого українська делегація презентує своє бачення цього питання.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy