Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент має ухвалити законопроєкт про адмінпроцедуру – Тарас Мельничук

  • 5242
Парламент має ухвалити законопроєкт про адмінпроцедуру – Тарас Мельничук

Цього тижня депутати розглядатимуть урядовий законопроєкт № 3475 про адмінпроцедуру, який врегульовує та спрощує отримання адміністративних послуг. В уряді сподіваються, що парламент ухвалить цей проєкт закону. Про це заявив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Цей законопроєкт затверджує єдину для всіх державних органів процедуру надання адмінпослуг та забезпечує максимальну цифровізацію цих процесів. Кожен зможе замовити адмінпослугу, не виходячи із дому. Також у людей не вимагатимуть копій документів, до яких державні органи й так мають доступ», – пояснив Мельничук.

Він відзначив, що профільний парламентський комітет рекомендував ухвалити цей проєкт закону у другому читанні та в цілому.

«Зазвичай кожен орган державної влади встановлює свої правила надання адміністративних послуг. Окрім незручностей для громадян, заплутана і неврегульована процедура сприяє корупції. Цей законопроєкт поставить крапку всім цим проблемам і недолікам сучасної системи», – констатував представник уряду у парламенті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy