Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент має ухвалити закон про передачу землі громадам до травня – Олександр Корнієнко

  • 6796
Парламент має ухвалити закон про передачу землі громадам до травня – Олександр Корнієнко

Верховна Рада розглянула ще третину поправок до земельних законопроєктів, якими опозиція намагається заблокувати передачу землі громадам.

«Верховна Рада на цьому тижні пройшла ще третину «поправочного спаму» щодо відкриття ринку землі й передачі землі в громади, що блокують наші опоненти. Але вони самі собі стріляють у ногу, тому що у нас є рішення понад 80 органів місцевого самоврядування – сільських, селищних міських, районних, обласних рад, які кажуть – дайте землю, нам треба розвивати громади й працювати», – констатував голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

За його словами, парламентська більшість намагатиметься й надалі активно працювати над тим, щоб до травня ухвалити частину земельних законопроєктів.

«До 1 травня бажано, щоб ми вже вийшли з проголосованим законом про землю громадам і взялися до розгляду наступного закону про відкриття земельних аукціонів. А паралельно будемо збирати позачергові засідання та розв’язувати ті питання, які накопичилися», – сказав Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy