Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент ініціює перевірку якості фармацевтичних послуг в аптеках

  • 218
Парламент ініціює перевірку якості фармацевтичних послуг в аптеках

Профільний парламентський комітет звернувся до уряду з пропозицією скасувати мораторій на перевірки аптечних мереж через численні скарги на якість товарів та послуг. Про це повідомив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«До нашого комітету надходять скарги на продаж фальсифікованих ліків, на неякісне обслуговування в аптеках. Але через дію мораторію на перевірки аптек під час війни ми точно не знаємо, чи відбуваються масові порушення», – пояснив голова профільного комітету.

Він додав, що існує тенденція збільшення кількості скарг громадян на неякісні послуги в аптеках, а зниження якості надання фармацевтичних послуг є одним з проблемних питань галузі.

«Комітет запропонував уряду вивчити питання контролю якості фармацевтичної послуги в аптеках. Обговорили питання скасування мораторію на перевірки аптечних мереж. Почули від чиновників, що вони підтримують поновлення планових та позапланових перевірок», – зазначив Радуцький.

Водночас він наголосив, що перевірки не мають бути тиском на бізнес.

«Наша мета – запобігти збуту через аптечні мережі фальсифікату, продажу ліків за завищеними цінами, забезпечити якісне обслуговування фармацевтами. Саме для цього ми і пропонуємо повернути перевірки. Водночас приватний бізнес, який не порушує вимог ліцензійних умов, не повинен зазнавати тиску від чиновників, що проводять перевірки», – сказав Радуцький.  

Він зазначив, що комітет звернувся до уряду з пропозицією розглянути питання скасування мораторію на планову та позапланову перевірку аптечних мереж. Також направлене звернення до МОЗ стосовно оновлення протоколів перевірки аптечних закладів.

«Залишаємо це питання під пильним депутатським контролем», – підсумував голова профільного комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy