Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент готовий робити все для створення міжнародного трибуналу – Олександр Корнієнко

  • 398
Парламент готовий робити все для створення міжнародного трибуналу – Олександр Корнієнко

Агресор має нести відповідальність за скоєні в Україні злочини й Верховна Рада робитиме все, щоб привернути більше уваги міжнародних партнерів до створення міжнародного трибуналу.

Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко за підсумками Міжнародної конференції «Спеціальний трибунал щодо злочину агресії проти України. Правосуддя, яке має бути здійснене».

«Українці хочуть бачити відповідальність росії за всі скоєні злочини та зруйновані життя. Світ має об’єднатися навколо ідеї справедливості — створити спеціальний трибунал», – сказав Корнієнко.

Він нагадав, що створення такого трибуналу передбачає Формула миру Президента України Володимира Зеленського.

«Це є інструментом відповідальності та шляхом до світової безпеки, миру та припинення терору», – зазначив перший віцеспікер.

Корнієнко наголосив, що у цьому питанні важливо досягти політичного консенсусу, адже створення спеціального трибуналу стане саме політичним рішенням.

«Всі мають виконувати свої завдання на цьому шляху. Маємо працювати, зокрема разом з міжнародними партнерами та іншими країнами. Верховна Рада України готова робити все для збільшення уваги до питання створення спеціального трибуналу на усіх доступних нам майданчиках, зокрема й законодавчо», – підсумував Корнієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy