Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент дозволив обмінювати засуджених осіб як військовополонених

  • 536
Парламент дозволив обмінювати засуджених осіб як військовополонених

Підозрюваних, обвинувачених, засуджених та осіб, які відбувають покарання, тепер можна буде обмінювати як військовополонених. Для цього депутати передбачили можливість закриття кримінального провадження, звільнення від відбування покарання.

Відповідний законопроєкт №7436-д парламент ухвалив у другому читанні, повідомив співавтор ініціативи, народний депутат від фракції «Слуга Народу», заступник голови Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності В’ячеслав Медяник.

«Нині, в умовах війни, нагальною є потреба оперативно розв’язувати питання щодо обміну обвинувачених або засуджених осіб як військовополонених. У разі прийняття судом рішення про передачу засудженого для обміну як військовополонених, така особа негайно (після отримання органом або установою виконання покарань відповідного рішення суду) звільняється від відбування покарання та передається під нагляд представникам уповноваженого органу який відповідає за поводження з військовополоненими для організації та проведення їх обміну як військовополонених», – пояснив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy