Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Парламент адаптує законодавство до умов воєнного часу - Олександр Корнієнко

  • 962
Парламент адаптує законодавство до умов воєнного часу - Олександр Корнієнко

Верховна Рада змінює закони, які ухвалювала у мирний час, та приймає нові, щоб оперативно розв’язувати викликані війною проблеми. Про це заявив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

“У нас дуже багато проблем, які потребують переосмислення та розв’язання. Економіка, соціальна сфера у мирний час працювали зовсім інакше, ніж зараз. Будемо відверті: у нас розбомблено пів країни, немає цілих міст та містечок, все треба відбудовувати. Ці питання потребують інших рішень, ніж до війни”, – пояснив Корнієнко.

За його словами, парламент вимушений переглядати раніше ухвалені закони з урахуванням ситуації, у якій опинилася країна.

“Ми прийняли кілька законів, які стосуються дітей, тому що сфера прав дитини зараз потребує додаткової уваги. Бачимо злочини проти дітей, крім того, багато дітей переміщені, а це потребує розв’язання проблем освіти, медичного обслуговування”, – навів приклад перший віцеспікер.

Він констатує, що глобальні питання, зокрема у військовій сфері, парламент вже опрацював, і зараз концентрується на доопрацюванні дрібних технічних моментів.

“Наприклад, ми дозволили іноземцям служити у розвідці, тому що у нас є важливі задачі, які вони там виконують”, – сказав Корнієнко.

Він наголосив, що навіть за умови швидкого закінчення війни парламент має адаптувати законодавство країни до умов воєнного стану.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy