Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Останній пленарний тиждень року: Олександр Корнієнко назвав пріоритетні завдання ВР

  • 7294
Останній пленарний тиждень року: Олександр Корнієнко назвав пріоритетні завдання ВР

Протягом останнього пленарного тижня поточного року Верховна Рада планує запровадити податкові стимули для індустріальних парків (№№5688, 5689) та ІТ-індустрії (№5376), проголосувати за антитютюновий законопроєкт (№4358), підтримати допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України для участі у багатонаціональних навчаннях у 2022 році (№6359) та призначити проведення позачергових виборів у низці куточків України.

На цьому під час Погоджувальної ради депутатських фракцій і груп наголосив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, закликавши народних депутатів до плідної роботи.

«Маємо дуже багато завдань і насичений порядок денний. Потрібно проголосувати за допуск підрозділів іноземних військ для навчання в Україну, призначити позачергові вибори у різних куточках країни, на які так чекають люди. Також необхідно ухвалити низку ратифікацій, обрати делегатів до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за квотою Верховної Ради, ухвалити закони про Дію. Сіті, індустріальні парки, антитютюнову ініціативу», – повідомив він.

Перший заступник голови парламенту також додав, що минулого тижня відбулося перше засідання робочої групи з питань реформування регламенту. Він подякував за участь представникам фракцій, присутнім на засіданні, та закликав долучатися до робочої групи депутатів із решти фракцій.

Крім того, Олександр Корнієнко наголосив на необхідності пришвидшити роботу щодо розгляду проєкту тексту змін до Конституції в частині децентралізації.

«У нас вже сформований орієнтований склад міжкомітетської робочої групи, котра займатиметься цим питанням. Сьогодні-завтра підготуємо відповідне розпорядження. Вона включатиме депутатів парламенту від кожної з фракцій. Усі можливі експертні обговорення тексту змін до Конституції в частині децентралізації відбувалися останні два роки та вже завершені», – наголосив він.

На годину запитань до уряду, що відбудеться у п’ятницю, перший віцеспікер парламенту пропонує запросити прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

«Маю пропозицію запросити на годину запитань до уряду Дениса Шмигаля з підсумковою доповіддю по поточному року, по ситуації з пандемією, ситуації на кордонах, міжнародних питаннях», – сказав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy