Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Особливо відповідальні дві доби: Павло Сушко про евакуацію з Харкова жінок та дітей

  • 8163
Особливо відповідальні дві доби: Павло Сушко про евакуацію з Харкова жінок та дітей

Члени команди «Слуга Народу» активно працюють в регіонах для вирішення гуманітарних проблем, які спричинила повномасштабна російська агресія. Голова Харківської обласної організації «Слуги Народу» Павло Сушко розповів про участь в організації евакуації з Харкова жінок та дітей, які народжувалися в укриттях.

Зокрема, він допоміг перевезти у безпечне місце Ярославу Михайлівну, виховательку спецшколи ім. Короленка для дітей з порушенням зору. Вона одна з тих жінок, яка народжувала в дні особливої активності ворожих атак на Харків.

«Вагітна жінка була вдома. Поруч розривалися снаряди. На її очах вбивало людей. Від нервового зриву почалися передчасні пологи. Її забрала швидка», – зазначив Павло Сушко.

За його словами, в пологовому усі жінки народжували під обстрілами. Через сильні авіанальоти довелося жінок переводити у підвал.

«Вихователька теж народжувала під розриви снарядів і ракет. Жінка не могла виїхати з пологового будинку. Разом зі своїм другом та колегою Ігорем Захарченком забрали її. Далі вивіз виховательку з двома дітьми в безпечне місце», – розповів Павло Сушко.

«Це були особливо відповідальні для мене дві доби», – додав він.

Павло Сушко наголошує, що це факти російської агресії, про які має знати весь світ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy