Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Опитування руху «Зе!Жінки»: більшість українців стикаються з психологічним насильством

  • 8704
Опитування руху «Зе!Жінки»: більшість українців стикаються з психологічним насильством

Проміжні результати всеукраїнського опитування в межах проєкту #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства показали, що найрозповсюдженішою формою домашнього насильства є психологічне. Про це повідомила політична лідерка руху «Зе!Жінки», народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Марина Бардіна.

«Є чотири форми насильства: фізичне, економічне, психологічне та сексуальне. Понад 50% опитаних українців вважають, що найпоширенішим є саме психологічне насильство. Ці результати ми отримали лише за перший тиждень проведення всеукраїнського опитування», – сказала Бардіна.

За її словами, такі опитування необхідні для того, аби побачити реальну ситуацію з домашнім насильством у країні та розуміти, в якому напрямку рухатися, щоб ефективно протидіяти йому на всіх рівнях.

«Цікаво, що більшість опитаних стверджують, що стикалися з домашнім насильством та бачили його прояви у своїх друзів. Саме тому важливо, щоб насильство не замовчувалося. Воно не є нормою! Це проблема не окремих людей, а суспільства загалом. Тільки разом ми зможемо його подолати», – переконана лідерка руху «Зе!Жінки».

Вона розповіла про проміжні результати опитування. Третина респондентів вважає, що найчастіше домашнє насильство проявляється між родичами. Ще третина впевнена, що це відбувається між колишнім чи теперішнім подружжям, а інша третина – що між людьми, які спільно живуть, проте не є родичами чи подружжям.

Нагадаємо, що у всеукраїнському опитуванні в межах проєкту #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства взяла участь очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

Долучитися до всеукраїнського опитування можна за посиланням до 10 грудня. А після завершення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» всі результати опублікують на офіційній сторінці руху «Зе!Жінки» у фейсбуці.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy