Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Опозиція об’єдналась у неформальну «партію олігархів» і намагалася зірвати антиолігархічний закон – Давид Арахамія

  • 6931
Опозиція об’єдналась у неформальну «партію олігархів» і намагалася зірвати антиолігархічний закон – Давид Арахамія

Фракції ОПЗЖ, «Європейська Солідарність» та «Батьківщина» об’єдналися у неформальну «партію олігархів» і намагалися зірвати розгляд антиолігархічного законопроєкту №5599 заради свого збагачення і власного майбутнього в політиці. Втім, попри їхній спротив, законопроєкт було ухвалено – «Слуга Народу» дала 229 голосів за.

Про це заявив очільник фракції Давид Арахамія, коментуючи ухвалення історичної антиолігархічної ініціативи.

За його словами, депутати з фракції Петра Порошенка криком та тиском намагалися наштовхнути головуючого та доповідача на помилку, заважаючи розглядові законопроєкта.

«Президент Зеленський – перший політичний діяч в нашій країні, який не тільки задекларував боротьбу з олігархами, а й реально її здійснює. Великий бізнес має працювати чисто і перестати купувати політиків. Що таке олігархія? Це можливість групи осіб купувати політиків, щоб вони протискали рішення, які дозволять купувати ще більше політиків. Мета цього процесу одна – збагачення. Тому олігархи через своїх політиків так активно боролися проти законопроєкту і намагалися зірвати його розгляд в парламенті», – заявив Давид Арахамія.

За словами голови фракції, закон прибере давній зв’язок між олігархами та політиками. А статус олігарха свідчитиме про те, що діяльність цієї особи не є чистою.

Давид Арахамія також наголосив, що законопроєкт №5599 – лише перший з антиолігархічного пакету законів.

«Зараз на другому читанні знаходиться законопроєкт про посилення ролі Антимонопольного комітету, що змінить багато функцій АМКУ та посилить цей орган. Напрацьовуються антитрастові законопроєкти. Буде цілий пакет ініціатив, які переформатують економічні та суспільні відносини у країні», – додав він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy