Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Оновлення Програми, Статуту та вищих керівних органів: Олена Шуляк про майбутні реформи в «Слузі Народу»

 • 8446
Оновлення Програми, Статуту та вищих керівних органів: Олена Шуляк про майбутні реформи в «Слузі Народу»

Нова очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк планує провести організаційні зміни, зокрема оновити Програму та Статут партії, а також створити новий вищий керівний орган – Дисциплінарну комісію.

Про це вона заявила, виступаючи з промовою під час ХІІІ зʼїзду політичної партії «Слуга Народу» у понеділок, 15 листопада.

Олена Шуляк пропонує перезавантажити Політичну раду партії, зробити орган повсякденного оперативного управління – президію Політичної ради партії.

Ще одна пропозиція очільниці політсили – створити у партії Дисциплінарну комісію, вищий керівний орган.

Після консультацій з членами Політради і Національної ради громад вона має намір внести на розгляд з’їзду нову редакцію Статуту партії. Також, анонсувала голова «Слуги Народу», буде підготовлена та внесена на розгляд з’їзду нова редакція Програми партії.

«З урахуванням тих законодавчих ініціатив, які ми маємо реалізувати до парламентських виборів – щоб ми чітко знали, з чим і як ми йдемо до виборців», – пояснила Олена Шуляк.

За її словами, кожна регіональна організація повинна працювати як єдина команда на загальний для партії результат. Тому Олена Шуляк закликала всіх голів регіональних осередків «Слуги Народу» провести діалог всередині організацій.

На посаді голови політсили вона також планує створити нові формати взаємодії партії з фракцією у Верховній Раді і місцевих радах.

Крім того, партія має стати більш вимогливою до роботи депутатських фракцій «Слуги Народу» на всіх рівнях влади та має контролювати виконання ними передвиборчих обіцянок, курсу Президента, Програми партії.

Олена Шуляк запропонувала ухвалити під час з’їзду звернення до фракції «Слуги народу» у Верховній Раді України з політичними вимогами невідкладно розробити, внести на розгляд парламенту у сесійну залу та проголосувати ці закони повним складом депутатської фракції законопроєкти:

 • щодо запровадження обовʼязкового пенсійного страхування;
 • щодо запровадження найжорсткіших покарань за корупцію та розкрадання у Збройних силах України та Міністерстві оборони;
 • Щодо поліпшення матеріального забезпечення працівників освіти;
 • Щодо управління побутовими відходами та стимулювання будівництва сміттєпереробних заводів;
 • Щодо впровадження невідворотності покарань для працівників поліції, прокуратури та СБУ за перевищення службових повноважень.

«Це не вичерпний перелік і не остання наша вимога до фракції. Це лише початок. Партія буде тривати руку на пульсі законодавчого процесу і далі», – наголосила новопризначена очільниця партії Олена Шуляк.

Поділитись:

 • Facebook
 • Twitter
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy