Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Оновлення апарату, відновлення аналітичної служби та повернення бібліотеки: Руслан Стефанчук про план реформ у парламенті

  • 9146
Оновлення апарату, відновлення аналітичної служби та повернення бібліотеки: Руслан Стефанчук про план реформ у парламенті

Під час реформування Верховної Ради важливо не лише зберегти парламент як інституцію, а й зробити його роботу якіснішою. Про це на брифінгу заявив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

Зокрема, за його словами, потрібно поліпшити та осучаснити такі функції парламенту, як аналітика, моніторинг, підготовка та розробка законопроєктів, а також підготовка народних депутатів та апарату.
«Дуже важливо забезпечити спадковість знань. З цих важливих речей ми будемо виходити», – сказав він.

За словами Руслана Стефанчука, планується реальна реформа апарату Верховної Ради, а також реалізація закону про парламентську службу.

«В нас є ідея відновлення дослідницької аналітичної служби, яка повинна існувати при парламенті як think tank і яка продукуватиме всі важливі рішення для парламенту», – зазначив спікер.

Також голова Верховної Ради розповів, що є ідея повернути назад парламентську бібліотеку, яку декілька років тому передали у підпорядкування Кабміну. Вона має стати потужною дослідницькою установою, як бібліотека Конгресу США.

«Ми провели вже зустрічі з нашими колегами, від яких можемо отримати технічну допомогу на переоблаштування. Нам дуже важливо, щоб переважна більшість цих реформ здійснювалася не з державного бюджету, а за рахунок іноземних донорів. Це дуже важливо для економії нашого державного бюджету», – повідомив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy