Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк: віялових відключень не буде, проблеми на ринку вугілля на це не впливають

  • 5965
Ольга Василевська-Смаглюк: віялових відключень не буде, проблеми на ринку вугілля на це не впливають

Нестача обсягів запасів вугілля, що пов’язана з проблемами на ринку вугілля, жодним чином не впливає на постачання енергії українцям. А тому віялових відключень в цьому сезоні не планується.

Про це зазначила народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

«Енергетична система України працює стабільно, без збоїв, і здатна так працювати протягом усього опалювального сезону. Для цього використовується не тільки вугілля, про яке стільки розмов останнім часом, а й газ, і атомна генерація – все, щоб пройти цей опалювальний сезон, не зважаючи на надзвичайно складні умови на енергетичному ринку», – пояснила вона.

За її словами, для теплової генерації вугілля дійсно є базовим елементом. Проте Україна в разі необхідності буде використовувати імпортоване вугілля з різних країн – це Польща, Казахстан, Південна Африка. Є розуміння і з іншими постачальниками про укладання контрактів, наприклад, з Америки, додала депутатка.

Водночас, зауважила Ольга Василевська-Смаглюк, фундаментальна частина нашої енергетики – це атомна генерація. І цієї зими вона працюватиме на максимумі, запевнила вона.

«Тому не треба маніпулювати – енергосистема це різні види палива, це збалансована робота усіх частин генерації. Саме це і будемо робити, наприклад, якщо у певні моменти пікового споживання знадобиться використовувати газ на Центренерго, то це будуть робити. Якщо це не знадобиться – Центренерго працюватиме, як зазвичай, на вугіллі», – заявила вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy