Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк: Славутич стане першою безбар'єрною громадою в Україні

  • 5567
Ольга Василевська-Смаглюк: Славутич стане першою безбар'єрною громадою в Україні

У м. Славутич є всі можливості стати першою безбар’єрною громадою в Україні, і місцева влада разом із центральною активно цьому сприяють.

Про це сказала народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк під час робочої поїздки в Славутич.
Наразі у місті працює інклюзивно- ресурсний центр, де навчаються діти з аутизмом, інтелектуальною недостатністю, порушенням мови, з порушенням слуху, опорно-рухового апарату. Є всі необхідні спеціалісти та технічні можливості.

Як зауважила Ольга Василевська-Смаглюк, Славутич одним з перших приєднався до ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо розвитку безбар’єрного середовища.

«Безбар’єрне середовище – це не лише про пандуси, це про всіх нас, про якість життя. Ми створили ідеальні умови, для цього запросили експертне середовище, тих людей, хто на професійній основі займається цим питанням. І наш центр вийшов комфортним, починаючи від входу до вбиралень. Ця ініціатива дуже важлива», – сказав мер міста.

Окрім того, Славутич приєднався до ще одної ініціативи першої леді – здорове харчування у школах. Вже придбано нове обладнання, а кількість тих, хто вже перейшов на нове здорове харчування зростає, повідомила народна депутатка.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy