Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк: Що означає технічний дефолт для росії

  • 1087
Ольга Василевська-Смаглюк: Що означає технічний дефолт для росії

У росії вперше з 1918 року стався дефолт за зовнішнім боргом – про це пише видання Bloomberg. За словами народної депутатки від «Слуги Народу» Ольги Василевської-Смаглюк, це означає, що навіть ті інвестори, які ще лишилися в росії, перестануть довіряти її фінансовій системі та просто не матимуть з нею більше справ.
Про це вона заявила в ефірі телемарафону.

«Різні інвестори, якщо такі залишилися, перестануть довіряти російській фінансовій системі, і розумітимуть, що росія не зможе розраховуватися за своїми боргами. Будь-яка притомна, або напівпритомна компанія – якщо вона ще торгує і кредитує росію, перестане мати з нею справу, розуміючи, що окрім рублів, які скоро стануть звичайним туалетним папером, більше нічого від неї не можна очікувати», – наголосила Ольга Василевська-Смаглюк.

Вона також додала, що ця подія багато чого змінює в міжнародній свідомості.

«Поки росію фінансують, споживаючи її природні енергетичні ресурси, ця країна зможе оперувати іноземною валютою. Але далі так довго продовжуватися не зможе», – зазначила депутатка.

Ольга Василевська-Смаглюк розповіла, що зараз українська влада працює над тим, аби росію визнали державою-спонсором тероризму. Коли це станеться, з росією взагалі не можна буде проводити жодні фінансові операції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy