Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк розповіла, як держава боротиметься з відмиванням коштів

  • 6687
Ольга Василевська-Смаглюк розповіла, як держава боротиметься з відмиванням коштів

Президент ініціював електронне подання компаніями інформації про кінцевих бенефіціарів власників. Це дозволить ефективніше боротись з відмиванням коштів та їхнім тіньовим обігом в Україні.

Про це наголосила на брифінгу народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк.

Вона пояснила, що кінцевий бенефіціарний власник може брати участь у відмиванні коштів. Тож держава має контролювати, хто отримує вигоду в тій чи іншій фінансовій операції і куди виводяться кошти.

«Реєстрація кінцевих бенефіціарних власників потрібна державі для боротьби з відмиванням коштів та тіньовим обігом. У разі його ухвалення відомості про бенефіціарних власників можна буде подавати за допомогою Діяї в електронному кабінеті», – повідомила вона.

За словами Ольги Василевської-Смаглюк, більше не обов‘язково буде нотаріально завіряти документи, що посвідчують особу бенефіціара. Підтвердити їх дійсність можна буде накладенням електронного цифрового підпису, що зробить процес подачі даних значно дешевшим, а також дозволить уникнути черг тим, хто подасть документи електронно.

Народна депутатка також звернула увагу на те, що наразі в країні фінансуються різні процеси завдяки благодійним фондам. Кошти для цього можуть бути отримані з РФ або з окупованих територій.

«Саме тому, щоб контролювати, хто відповідальний за це, ми запроваджуємо такі кроки. Уся інформація буде оновлюватись у електронному форматі», – додала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy