Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, чому важливо призначити постійного керівника БЕБ, Податкової та Митниці

  • 170
Ольга Василевська-Смаглюк пояснила, чому важливо призначити постійного керівника БЕБ, Податкової та Митниці

Призначення постійних керівників Державної податкової служби України, митної служби та Бюро економічних розслідувань (БЕБ) сприятиме кращій та більш відповідальній роботі цих органів, а відтак – покращенню наповнення бюджету країни.

Про це зазначила народна депутатка «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк під час конгресу «Реформа системи публічних фінансів – шлях до Відновлення України», який сьогодні проходить у Києві.

«Ручний режим управлянні митницею і податковою не призводить до гарних результатів, а призводить до того, що бізнес знаходить лазівки, або ж фіскальні органи вибірково здійснюють утиски і не завжди заслужено. Потім довго все розглядається в судах і не завжди на користь держави. До того ж відсутність постійних керівників в цих органах призводить до безвідповідальності. За всі рішення має відповідати людина, яка працює на постійній основі, яка прийнята на посаду за конкурсом», – пояснила вона.

За словами народної депутатки, призначення постійного керівника сприятиме кращій роботі структури, адже на нього здійснюватиметься природній тиск законодавців, роботодавців, медіа і бізнесу. І кожна створена для бізнесу проблема матиме імʼя і прізвище.

Водночас серед головних проблем недонадходжень в бюджет є неуміле непрозоре адміністрування податків. Серед них Ольга Василевська-Смаглюк назвала неоподаткування забудовників, які не сплачують податки у розмірі, відповідному до масштабів здійсненої забудови, черги на митниці, наявність можливості для зловживання бізнесом, не налагоджена комунікація з платниками податків за кордоном.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy