Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк: Економічний паспорт – це вихід із кризи народжуваності

  • 8463
Ольга Василевська-Смаглюк: Економічний паспорт – це вихід із кризи народжуваності

Фінансова підтримка, яку передбачає економічний паспорт, гарантовано переказуватиметься. Отже, в українських родин з’явиться впевненість, що народжену дитину буде за що ставити на ноги.

Про це заявила народна депутатка від «Слуги Народу», голова підкомітету з питань функціонування платіжних і інформаційних систем та запобігання легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, Ольга Василевська-Смаглюк у своєму блозі для “ЕП”.

«Це єдиний доступний нам зараз вихід з кризи народжуваності», – зазначила вона.

Окрім того, народна депутатка звернула увагу на те, що кошти не просто будуть переказуватись з держбюджету і лежати на рахунку: «Вони повертатимуться в економіку у вигляді інвестицій через механізм внутрішньої державної позики, а після другого читання, я впевнена, – і через інші механізми, наприклад, купівлю акцій компаній з високою маржинальністю бізнесу, що вийдуть на IPO».

Комітет з питань фінансів, податкової та митної політики вирішив здешевити вартість запропонованої системи, і є ймовірність, що інвестувати кошти фонду буде Агентство з управління держборгом.

«Це державний орган, що готуватиме прогноз основних макропоказників економічного та соціального розвитку України на середньостроковий період і здійснюватиме державні внутрішні та зовнішні запозичення з урахуванням середньострокової стратегії управління державним боргом. Отже, кошти не лише не будуть втрачені для бюджету, вони будуть спрямовані в економіку, у ті галузі, де матимуть найбільший ефект», – підсумувала Ольга Василевська-Смаглюк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy