Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Василевська-Смаглюк: Бізнес-парк у Славутичі – приклад того, як люди вболівають за розвиток своєї громади та бізнесу

  • 5956
Ольга Василевська-Смаглюк: Бізнес-парк у Славутичі – приклад того, як люди вболівають за розвиток своєї громади та бізнесу

Народна депутатка від «Слуги Народу» Ольга Василевська-Смаглюк у межах робочої поїздки до Славутича відвідала перший в Україні муніципальний інноваційний бізнес-парк «Славутич». За її словами, він є прикладом того, як люди вболівають за розвиток своєї громади та місцевого бізнесу.

«У Славутичі є потужні підприємці, які можуть відродити своє місто та українську економіку. Ми можемо зробити для них певні заохочувальні заходи, щоб вони могли вкладати більше інвестицій. Бізнес-парк «Славутич» – яскравий приклад того, як люди подаються на гранти, готують документи, співпрацюють із донорами, щоб отримати за 600 тис. євро такий великий технопарк, куди зараз зайдуть малі підприємства, логістичні компанії, офісні центри. Де є новітнє обладнання, чудові умови, енергоефективність. Усе це дозволяє здавати його в оренду за невеликі гроші тим ентузіастам, які пробують себе в малому та середньому бізнесі», – розповіла депутатка.

Муніципальний бізнес-парк для стартапів і невеликих підприємств був відкритий у Славутичі у квітні цьогоріч. Він розташований у реконструйованій частині виробничої будівлі, площа становить1500 м².

Бізнес-парк пропонує підприємцям вигідні умови оренди та швидке оформленням паперів, необхідних для користування парком. Аби стати резидентом, бізнес має бути зареєстрованим у Славутичі.

«В середньому оренда в Славутичі коштує близько 50 грн за квадратний метр. Тут ми пропонуємо оренду за 3,77 грн. Головна мета бізнес-парку – створення робочих місць і трансформація економіки. Ми прагнемо робити її багатовекторною, менш залежною від одного підприємства, щоб ми мали бізнесменів, які створюють робочі місця, забезпечують власні домогосподарства, сплачують податки в Славутичі та залишаються жити тут», – розповів міський голова Славутича Юрій Фомічев.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy