Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Стефанішина: Європейське майбутнє України має бути юридично закріплено через надання статусу кандидата у члени ЄС

  • 614
Ольга Стефанішина: Європейське майбутнє України має бути юридично закріплено через надання статусу кандидата у члени ЄС

Разом з Україною ЄС стане однозначно сильнішим, а на континенті буде гарантовано мир, що є необхідною умовою для процвітання кожної країни.

Про це наголосила віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, яка взяла участь у масовій акції у Відні, Австрія, щодо підтримки України та надання їй статусу кандидата на членство в ЄС.

«Сьогодні Україна разом з усією Європою постала перед історичним викликом – захистити вільний та демократичний розвиток континенту чи схилити голову перед диктатурою з її прагненням зруйнувати міжнародний порядок, заснований на правилах та принципах. Україна зробила свій вибір, захищаючи Європу та її цінності зі зброєю в руках. Ми віримо, що після цієї війни постане ще більш об’єднана та сильна Європа, ключовим елементом якої є Україна», – зазначила вона.

Рішення про надання Україні статусу члена, переконана Ольга Стефанішина, необхідно ухвалити вже зараз, без зволікань і вагань, які лише підважують наш спільний успіх.

Пан’європейський рух EUMANS став ініціатором демонстрацій, які відбулися у більш ніж 15 європейських містах на цих вихідних. Відень як дипломатичний центр Європи приєднався до акції з метою донесення чіткого повідомлення лідерам Австрії напередодні Європейської Ради.

Акція відбулася зокрема за участі Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Австрія Василя Химинця, а також австрійських громадських діячів та депутатів Парламенту Австрії. Мітинг завершився підключенням до Всесвітнього благодійного телемарафону «Врятуй Україну».

Зазначимо, за кілька тижнів Європейська Рада розглядатиме питання надання Україні статусу країни-кандидата. Україна у рекордно короткий термін заповнила опитувальник ЄС для оцінки готовності країни до інтеграції в ЄС. Наразі Європейська комісія готує свій висновок на відповіді України. Надання Україні статусу кандидата стане першим юридичним кроком на шляху до вступу України до ЄС.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy