Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Ольга Стефанішина представникам європейської ліберальної родини: українські громадяни розраховують на вас

  • 469
Ольга Стефанішина представникам європейської ліберальної родини: українські громадяни розраховують на вас

Поглиблення та продовження санкційного тиску на росію з боку ЄС необхідне для встановлення миру, захисту наших спільних цінностей.

Про це заявила віцепрем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та член політичної ради партії “Слуга народу” на церемонії відкриття щорічного Конгресу «Альянсу лібералів і демократів за Європу» ALDE в Дубліні, Ірландія.

«Мобілізації ЄС та ухвалення необхідних рішень для дієвої протидії росії вкрай важлива», – переконана вона і подякувала представникам європейської ліберальної родини за всю надану Україні підтримку.

За словами Ольги Стефанішиної, кожен українець, українська влада роблять все можливе, аби захистити вільне європейське майбутнє України. Але перемогти ми можемо лише разом.

«Українці розраховують на вас, вашу стійкість, на те, що ви зробите все можливе, аби зупинити диктатуру, яка прагне знищити демократію та свободу у Європі», – звернулася віцепрем’єр-міністр до присутніх.

Під час Конгресу, партія «Слуга народу» приєдналась до європейської партії «Альянс лібералів і демократів за Європу» (ALDE). Партії, що входять до ALDE сповідують спільні цінності свободи та демократії, принципи верховенства права та вільної економіки. Приєднання до ALDE дозволить обмінюватися досвідом з європейськими партіями та впроваджувати реформи. У Європарламенті ALDE входить до групи Renew Europe, яка зараз є третьою найбільшою групою.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy