Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Зеленська: Мода є важливим інструментом культурної дипломатії

  • 6097
Олена Зеленська: Мода є важливим інструментом культурної дипломатії

Мода – це важливий інструмент культурної дипломатії, адже вона допомагає налагоджувати культурні зв’язки між країнами. На цьому вона наголосила на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм».

За її словами, участь у тижнях моди та організація власних за кордоном – це вдалий шанс показати світу колекції й талант українських модельєрів.

«Українська мода та легка промисловість – це велика індустрія, яка дає робочі місця близько 130 тисячам людей. Україна експортує текстильну продукцію на суму понад 1 мільярд доларів. А обсяг внутрішнього ринку споживання сягає 5 мільярдів доларів. Тобто є великий економічний потенціал, який варто нарощувати та реалізувати сповна», – розповіла перша леді.

Крім того, мода виконує важливу соціальну місію. Вона дає змогу жінкам розкривати свій талант у творчості та лідерстві. Олена Зеленська нагадала, що зі 130 тис. людей, зайнятих в модній індустрії, 75% – жінки.

«Мені не просто пощастило бути першою леді. Мені пощастило бути першою леді України. Країни, в якій так багато талановитих дизайнерів. Не просто талановитих, а суперзірок у світі моди! Завдяки талантам наших дизайнерів я можу використовувати свою роботу та статус, щоб із гордістю промотувати Україну на міжнародній арені. Тому я завжди обираю одяг українських дизайнерів для міжнародних візитів», – розповіла вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy