Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Зеленська анонсувала запуск «Дія. Безбар’єрність»

  • 8570
Олена Зеленська анонсувала запуск «Дія. Безбар’єрність»

На порталі «Дія» запрацював розділ «Дія. Бізнес без бар’єрів» та невдовзі з’явиться «Дія. Безбар’єрність». Деталі їхньої роботи розповіла перша леді Олена Зеленська під час Diia Summit.

«Дія. Безбар’єрність» має стати доступною у березні. Її готує команда Мінцифри та ГО «Безбар’єрність» за підтримки ПРООН.

«Зараз ми запроваджуємо безбар’єрність на всіх рівнях – від будівництва пандусів до доступності робочих місць. І дуже важливо, щоб безбар’єрність втілювалася також на цифровому рівні», – заявила вона.
«Це не просто розділ, а “спецпідрозділ” Дії. Його покликання – спростити комунікацію з державою для літніх людей, людей з інвалідністю та інших груп населення, для яких раніше держпослуги не завжди були зручними й дружніми», – додала Олена Зеленська.

Перша леді розповіла, що для таких груп населення в розділі «Дія. Безбар’єрність» буде доступно викладено інформацію, як отримати пільги, послуги, документи, допомогу, дізнатися про свої права та можливості.

«Ми хотіли, щоб “Дія. Безбар’єрність” стала містком, а в цьому випадку доречно сказати – зручним пандусом між онлайн- і офлайн-сервісами держави для тих, хто цього особливо потребує. Так “Дія” стане ще дієвішою. А в державі буде менше перешкод і бар’єрів», – розповіла перша леді.

Олена Зеленська нагадала, що «Дія» вже залучена до формування культури безбар’єрності – два роки тому з’явилася спільнота «Бізнес без бар’єрів», і її учасники, великі українські та міжнародні компанії, вирішили ділитися досвідом саме на порталі «Дія».

Олена Зеленська зазначила, що завдяки порталу «Дія» українці вже відчули свободу дій там, де раніше були дні очікування й багато витраченого часу. Державні послуги в один клік – це шлях до суспільства рівних можливостей.

«Це те, чого ми прагнемо, що ми називаємо державою без бар’єрів – де немає вікових, гендерних обмежень або перешкод за станом здоров’я», – сказала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy