Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Зупинимо нову дезінформацію Росії проти України на старті

  • 6895
Олена Шуляк: Зупинимо нову дезінформацію Росії проти України на старті

Розуміючи, що російська пропагандистська машина зазнала краху, Кремль готує наступну провокацію – вороги повідомлятимуть росіянам про необхідність надання гуманітарної допомоги, щоб хоч якось відбілити свою репутацію та дискредитувати українських захисників та владу. Саме тому українцям необхідно посилити наш інформаційний фронт і показати, що вся Україна організовує гуманітарну допомогу людям. Це роблять представники влади на місцях, тероборона, волонтери та всі-всі українці, які мають можливість. Люди – найвища цінність для України. Так було, є й буде завжди.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Росія вже починає поширювати інформацію, що треба рятувати людей, а не території. Їхня аудиторія – росіяни. Це робиться для того, щоб перекрити протестні настрої та тиснути на людей емоційно. У планах Росії чергова підміна реальності для їхнього населення, щоб спрямувати енергію людей не на опір режиму, а на загальне об’єднання на фоні болю і втрат солдатів, які загинули в ім’я так званого “збереження миру”», – додала вона.

Олена Шуляк закликала українців усіма можливими способами показати цинізм Росії, яка нагло заявляє, що ми не думаємо про населення.

«Поширюйте інформацію всередині країни та за її межами. Передавайте рідним, друзям та знайомим у РФ та Білорусі. Розповідайте правду жителям Європи. Головний меседж – ми допомагаємо людям, які постраждали від російської агресії. Ми даємо їм медичну допомогу, притулок, їжу і т.д.», – наголосила голова «Слуги Народу».

За її словами, для посилення розповсюдження інформації можна залучити церкву, зокрема УПЦ МП (заяви, сприяння в наданні гуманітарної допомоги тощо).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy