Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк зупинила рішення стосовно зборів Чернівецької облорганізації партії

  • 1077
Олена Шуляк зупинила рішення стосовно зборів Чернівецької облорганізації партії

Голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк зупинила рішення Політичної ради Чернівецької обласної організації партії від 18 липня про скликання зборів Чернівецької обласної організації партії.

«Ми неодноразово наголошували на тому, що процедура відкликання депутатів місцевих рад під час дії воєнного стану в Україні застосовується виключно щодо зрадників, колабораціоністів та корупціонерів, яким повідомлено про підозру», – заявила вона.

Натомість, повідомила Олена Шуляк, на Збори Чернівецької обласної організації партії Політична рада винесла питання щодо внесення пропозицій про відкликання депутатів місцевих рад за народною ініціативою з інших підстав.

“Саме тому я зупинила рішення Політради. Політичні питання під час війни повинні бути поставлені на паузу. Партія та місцеві організації мають зосередитися на ключових завданнях роботи в умовах воєнного стану: допомозі фронту, переселенцям, постраждалим регіонам та участі в процесах відновлення країни», – йдеться в заяві голова партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy