Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Жоден диктатор не завадить нам стати частиною європейського дому

  • 297
Олена Шуляк: Жоден диктатор не завадить нам стати частиною європейського дому

Жоден диктатор, жодна крилата ракета не завадить Україні стати частиною спільного європейського дому.

Про це заявила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи підтримку Європарламентом кандидатського статусу для України.

«Країна, яка прагнула доєднатися до великої європейської сім’ї з першого дня своєї Незалежності. Країна, яка йшла до цього надто довгим і звивистим шляхом. Країна, яку роками годували відмовками і озиранням на думку хазяїна кремля. Країна, яка неодноразово доводила, що цінності об’єднаної Європи – це те, що варто захищати: від місцевих корупціонерів та узурпаторів та від жорстокої, нелюдської агресії путінської диктатури. Ця країна, наша країна, нарешті за півкроку до отримання статусу кандидата на вступ до ЄС», – зазначила вона.

Олена Шуляк переконана, це, без перебільшення, поворотний момент в історії нашої держави.
«Україна посилить Європу – так саме як Європа Україну. Разом ми зможемо більше», – наголосила голова партії.

Нагадаємо, сьогодні Європейський парламент, слідом за позитивним висновком Єврокомісії, ухвалив резолюцію із закликом надати Україні цей статус. Тепер чекаємо на остаточне рішення Європейської Ради, але її голова, Шарль Мішель, вже висловив упевненість у позитивному рішенні.

«Ми завдячуємо передусім ЗСУ та всьому українському народові, який сміливо і мужньо став на захист свого цивілізаційного вибору. Нашому Президентові і нашим дипломатам, які останніми тижнями влаштували безперервний марафон, переконуючи політиків і очільників держав Європи у необхідності такого кроку. Моїм колегам – народним депутатам, які так само розпочали своєрідний марафон ухвалення євроінтеграційних законів, який не буде зупинятися, а лише пришвидшиться – адже ми всі прагнемо повноцінного членства у ЄС», – сказала народна депутатка.

Олена Шуляк також подякувала народам Європи – за підтримку словом і ділом, за чітку позицію щодо євроінтеграції України, яка змогла переконати навіть найбільших скептиків серед європейських політиків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy