Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: ЗеЖінки не лише успішно працюють в Україні, а й долучаються до міжнародної співпраці

  • 420
Олена Шуляк: ЗеЖінки не лише успішно працюють в Україні, а й долучаються до міжнародної співпраці

У час війни підходи до лідерства ґрунтуються не на розділенні за статтю. Сьогодні лідерство – це про уміння брати на себе відповідальність, говорити правду та не боятись віддано робите те, у що віриш.

На цьому наголосила очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час конференції «Жіноче лідерство: європейський вимір» за участі представниць руху ЗеЖінки з усіх регіонів України.

«Коли говорять про жіноче лідерство, зазвичай перераховують жінок, які обіймають ключові посади в державі або є депутатами та членами уряду. Це все важливо. Але лідерство – це передусім не про посади, а про результат твоєї праці. Лідер – той, хто змінює світ. І впевнено можу сказати: нашим жінкам це вдається», – зазначила вона.

Голова партії наголосила, що ЗеЖінкам вдається активно працювати не лише на вітчизняному рівні, але й на міжнародному.

«У травні минулого року наша партія долучилася до ALDE – європейської родини партій, яка має одну з найбільших фракцій у Європейському парламенті. Зокрема, на Конгресі ALDE у Стокгольмі, команда руху ЗеЖінки розробила дві важливі для України резолюції. Перша – про підтримку осіб, що постраждали від сексуального насильства під час російської війни проти України. Друга – про підтримку тимчасових переселенців, які змушені були тікати вій війни в межах України або за кордон. Обидві резолюції наших жінок були ухвалені, що оцінили всі наші міжнародні партнери, жінки продовжують працювати з цією тематикою в Україні», – нагадала Олена Шуляк.

Народна депутатка зазначила, що в Україні ЗеЖінки взяли на себе реалізацію проєктів з безбар’єрності та ментального психічного здоров’я українців, які ініційовані першою леді України. Поряд з цим ЗеЖінки продовжують працювати, займати управлінські позиції, волонтерити, підтримувати сім’ю та один одного.

«Я, як і решта, бачу результати вашої діяльності, вони помітні та відчутні для усього суспільства. Ось, навіть, днями була в Житомирі. Там мала нагоду на власні очі побачити нетворкінг-кафе «Лампочка», де працюють переселенці, проводять тренінги, генерують нові ідеї та об’єднують людей. Кафе створила наша колега Ірина Гладка, яка переїхала з Донецька. Подібних прикладів чимало: ваша діяльність помітна і дуже потрібна, адже кожен на своєму місці наближає Перемогу та допомагає розбудові України», – розповіла Олена Шуляк.

Очільниця партії зазначила, що надважливим є розуміння ЗеЖінками усіх проблем та викликів, які виникають у зв’язку з війною та поза нею, готовність їх вирішувати.

«Комплексні гуманітарні питання, питання масштабного відновлення, допомоги внутрішньо переміщеним особам, розбудова громад під нові потреби за принципом кроссекторального розвитку, долученість до розробки законодавчих ініціатив у різних напрямах, протидія корупції та зловживанням на місцях. І це далеко не повний перелік питань, які порушили ЗеЖінки під час зустрічі. Дуже рада бачити, як наші жінки з притаманною їм активністю, м’якою силою, жагою до дієвих змін готові долучитись до питань розбудови нашої країни. Разом нам вдасться подолати всі виклики», – резюмувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy