Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: ЗеМолодіжка стала потужним крилом партії та об’єднала молодь по всій Україні

  • 358
Олена Шуляк: ЗеМолодіжка стала потужним крилом партії та об’єднала молодь по всій Україні

За два роки ЗеМолодіжка зарекомендувала себе як потужне крило партії, що об’єднало молодь, яка прагне змін у політиці та готова активно ці зміни впроваджувати.

Про це заявила голова партії «Слуги Народу» Олена Шуляк з нагоди дворіччя існування руху ЗеМолодіжка.

«ЗеМолодіжка – це насамперед про зростання. Серед наших прагнень була підготовка до дорослого життя молодих політиків. Політиків з новим баченням, з великим ентузіазмом, з ідеями партії «Слуга Народу». Але 24 лютого минулого року політичний фронт для ЗеМолодіжки змінився, як і для кожного з нас, на реальний фронт. Всі ви на рівні з кожним українцем долучилися до вирішення тих викликів, які постали перед країною під час війни. Є ті, хто взяв зброю до рук та пішов захищати нашу країну», – сказала вона.

Олена Шуляк нагадала, що «Слуга Народу» під час виборів у 2019 році привела до Верховної Ради найбільшу кількість молодих депутатів за всю історію парламентаризму.

«Це свідчить про те, що більшість українців хочуть бачити при владі молодих та амбітних людей, які прагнуть бути ефективними, нести відповідальність та втілювати реформи в країні. Наша команда довела – вік – це не про цифри в паспорті, а про показники професійності та вмінь», – додала політик.

Народна депутатка подякувала молодіжним організаціям в усіх регіонах за активну роботу та відданість в надскладних умовах війни. Так, наприклад, ЗеМолоджка Херсонщини – активно виходила на проукраїнські мітинги у вже окупованому Херсоні. А ЗеМолодіжка Миколаївщини допомагала доставляти воду у будинки мешканців Миколаєва, коли був пошкоджений водогін.

«Кожен з вас – знаходиться на своєму місці. Пишаюся тим, що наше молодіжне ком’юніті, кожен з вас став надійною опорою для країни в своїх регіонах у найскладніші часи. Переконана, що сьогоднішня ЗеМолодіжка – це лідери, які знають, що зміни розпочинаються з кожного особисто. Дякую кожному і кожній за цінний внесок у велику спільну справу. На чолі з Олександром Савченком, його командою будете тільки зміцнюватися та поповнювати свої лави», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy