Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Запровадження низьких податків для ІТ-бізнесу стимулюватиме галузь в цілому

  • 11622
Олена Шуляк: Запровадження низьких податків для ІТ-бізнесу стимулюватиме галузь в цілому

ІТ-бізнес в Україні отримав нові можливості – для резидентів Дія Сіті запроваджується спеціальний режим оподаткування. Це дасть можливість розвинути цифрову економіку в Україні і отримати нові робочі місця.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення законопроєкту №5376 про Дія City.

«Новий податковий режим, де учасники галузі платитимуть менший ПДФО, зможуть застосовувати податок на виведений капітал, зменшиться сплата ЄСВ, зробить ринок конкурентноспроможним. Уже у 2021-2022 роках завдяки запровадженню стимулюючих заходів, передбачених законопроєктом, очікується створення близько 80 000 нових робочих місць; до 2025 року очікується зростання ринку креативної індустрії до 11,8 млрд доларів США (в 2019 році він становив 6,2 млрд доларів США)», – розповіла вона.
Як зауважила Олена Шуляк, IT-бізнес підтримує ставки оподаткування, запропоновані в документі, та вважає, що таке навантаження зможе стимулювати розвиток галузі. Зокрема таку заяву зробила Європейська бізнес-асоціація.

Нагадаємо, що спеціальний режим оподаткування окремих доходів працівників та гіг-спеціалістів резидентів Дія Сіті передбачає оподаткування ПДФО за ставкою 5% (замість 18%). Сплата ЄСВ буде у розмірі мінімального страхового внеску – для працівників резидентів Дія Сіті.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy