Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Закон про пейперлес – цифрова революція в державі

  • 9669
Олена Шуляк: Закон про пейперлес – цифрова революція в державі

Закон про пейперлес, або режим «без паперів», ухвалений торік парламентом, є справжньою цифровою революцією в державі. Він вперше визначив можливість надавати адміністративні послуги автоматично та без чиновників.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час виступу Diia Summit.

«Відтепер Кабмін самостійно визначає перелік таких автоматичних послуг та спрощено запроваджує їх. Мені б дуже хотілося, щоб цьогоріч послуги з призначення пенсії, нарахування субсидії обов’язково потрапили до автоматичного переліку послуг від держави. Це справжня цифрова революція в державі», – наголосила Олена Шуляк.

Закон про пейперлес також дає можливість надавати комплексні електронні послуги – коли за однією заявою одразу надається весь портфель послуг різними органами влади.

«Всі ці кейси є унікальними та по-справжньому трансформують країну. Бо громадяни отримують послуги за кілька секунд з дому чи офісу, вдень чи вночі, при цьому звільняється час для кількох тисяч реєстраторів по всій країні. Відповідно, держава може значно оптимізувати роботу», – додала лідерка «Слуги Народу».

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила закон про пейперлес влітку минулого року. Він прирівняв електронні процедури до паперових.

Державні органи зобов’язані надавати публічні послуги також і в електронній формі. Чиновники не зможуть вимагати паперові довідки, якщо ця інформація вже є в реєстрах.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy