Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликала жінок пройти опитування стосовно домашнього насильства

  • 6552
Олена Шуляк закликала жінок пройти опитування стосовно домашнього насильства

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк пройшла опитування стосовно домашнього насильства та закликала зробити це всіх жінок.

Відповідну ініціативу під час форуму депутатів місцевих рад в Одесі проводять представниці руху «Зе!Жінки» в межах Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

«Починаючи з 1991 року, акцію “16 днів проти насильства” проводять у понад 100 країнах світу. Вона допомагає привернути увагу громадян до проблеми насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та підвищення поінформованості населення України про ці проблеми. Водночас важливо реально розуміти стан справ. Саме тому необхідно проводити такі опитування, щоб краще дізнатися про ситуацію з домашнім насильством в нашій країні», – пояснила вона.

Зазначимо, що опитування є абсолютно анонімним. Питання допоможуть зрозуміти, ким найчастіше вчиняється домашнє насильство, які для цього є передумови, чи знають жінки, що робити у разі вчинення над ними домашнього насильства.

Нагадаємо, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня триває Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Цьогоріч у межах національної інформаційної кампанії учасниці руху «Зе!Жінки» реалізують проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, що роз’яснить суть цього негативного явища та надасть «інструменти» для боротьби з ним.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy