Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликала З’їзд суддів забезпечити повноцінну роботу судової системи України

  • 433
Олена Шуляк закликала З’їзд суддів забезпечити повноцінну роботу судової системи України

З’їзд суддів має обрати нових членів Вищої ради правосуддя, це важливий крок в процесі судової реформи, яку розпочав Президент Володимир Зеленський. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Сьогодні розпочинається робота З’їзду суддів, який має зробити Вищу раду правосуддя повноважною і спроможною. Успішне обрання запустить процес заповнення більш ніж 2,5 тисячі вакансій у судовій системі. Сьогодні, як то кажуть, м’яч на полі суддів», – констатувала Шуляк.

За її словами, Етична рада напрацювала 16 кандидатур на 8 вільних місць у Вищу раду правосуддя, і будь-які зволікання та чвари навколо обрання членів ВРП суспільство сьогодні не сприйме.

«Судова система має функціонувати повноцінно, ефективно і в інтересах громадян України. Нормальна робота судової системи – це не тільки врегулювання спорів, але й покарання злочинів окупантів, притягнення до відповідальності колаборантів, захист бізнесу. Сподіваюсь, кожний делегат З’їзду суддів усвідомлює свою відповідальність за це», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy