Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликала українців подавати дані про зруйноване житло в Дія

  • 405
Олена Шуляк закликала українців подавати дані про зруйноване житло в Дія

Голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк закликала українців надавати інформацію про пошкоджене або зруйноване житло через застосунок Дія, Єдиний портал державних послуг Дія, через ЦНАП або за допомогою нотаріуса.

«Ми розуміємо, що Україна переможе і будуть репарації росії за пошкоджене житло. Але, на жаль, сказати, скільки років може пройти, коли рф заплатить за це, ніхто не може. Саме тому Україна не чекатиме репарацій, термін проходження міжнародних судів, а одразу надаватиме житло українцям», – сказала вона.

За її словами, ініціатива щодо відшкодування стосується фізичних осіб-громадян України, які втратили житло або воно було пошкоджено внаслідок російської воєнної агресії.

«Українці зможуть отримати грошову компенсацію на ремонт, якщо житло пошкоджене. Якщо житло вщент зруйновано – компенсацію отримуватимуть не грошима, а квадратними метрами. Ми хотіли б, щоб працювали підприємства, які виробляють будівельні матеріали, а також будівельники», – розповіла голова партії.

Також право на компенсацію матимуть ті, хто інвестував у нерухомість, але будинок не зданий в експлуатацію і люди не отримали право власності.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy