Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликала політичні сили та українців до єдності, щоб вберегти Україну від російської агресії

  • 9144
Олена Шуляк закликала політичні сили та українців до єдності, щоб вберегти Україну від російської агресії

Президент, уряд, Збройні сили, українська дипломатія – усі сьогодні цілодобово працюють над тим, щоб відвернути загрозу. А якщо Путін вирішить сунутися до нас – ми дамо гідну відсіч і не дамо зазіхати на свободу й незалежність країни. Тому боятися та панікувати не треба.

Про це наголосила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк із трибуни парламенту.

Вона закликала всі політичні сили і фракції в радах різних рівнів до спільної роботи, до громадянської єдності, до впевненості в українських воїнах, до віри в Україну та її майбутнє, щоб зберегти свою країну від російської агресії.

«Україна сьогодні розуміє всі ризики та готова до будь-якого сценарію розвитку ситуації. Ми відчуваємо допомогу наших партнерів у світі. Зараз підтримка настільки потужна, як ніколи раніше. Ми здатні і спроможні зупинити будь-яку ескалацію. Наші міста й села – під надійним захистом», – сказала Олена Шуляк.

Партія «Слуга народу» готова до складних проблем та викликів. І як можуть бачити українці, усе керівництво партії, вищі керівні органи та керівники обласних організацій перебувають в Україні й будуть тут залишатися.

Також вона зауважила, що сьогодні партія перетворює обласні організації та місцеві осередки на штаби сприяння територіальній обороні та національному спротиву. Все для того, щоб органи держвлади та місцевого самоврядування швидко і якісно взаємодіяли між собою.

«Давайте не піддаватися інформаційним атакам, бо це тільки на руку агресору. Наш спокій допомагає дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави», – підсумувала вона.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy