Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликала грузинську владу звільнити Міхеіла Саакашвілі для належного лікування

  • 375
Олена Шуляк закликала грузинську владу звільнити Міхеіла Саакашвілі для належного лікування

Україна цінує життя кожного свого громадянина та вимагає від влади Грузії негайно звільнити Міхеіла Саакашвілі, який перебуває у важкому стані. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час брифінгу в Українському медіацентрі.

«Верховна Рада зверталася до всіх парламентів світу із вимогою вплинути на владу Грузії та врятувати Саакашвілі. Після цього Європарламент ухвалив відповідну резолюцію. Ми всі зверталися до грузинської влади, щоб максимально швидко Міхаіл був звільнений та направлений до будь-якої клініки – не тільки в Україні, це може бути європейська країна або США», – нагадала Шуляк.

Вона додала, що 20 лютого у всьому світі люди виходили на вулиці, щоб закликати грузинську владу зреагувати на ці заклики та відпустити Міхеіла на лікування. Така ж акція відбулася у Києві біля грузинського посольства, але заклики так і не почули і жодної реакції не було.

«В такій ситуації вже точно не можна буде відмовчуватися. Україна і Грузія прагнуть європейського майбутнього, хочуть стати членами ЄС. Але влада Грузії має усвідомлювати, що цього не буде, поки вони катують і знищують людину в тюрмі, використовуючи путінські методи», – наголосила очільниця «Слуги Народу».

Вона наголосила, що саме зараз Україна бореться за те, щоб практики, які використовує влада Грузії, пішли у минуле.

«Сьогодні ми ще раз звертаємося до влади Грузії з вимогою забезпечити Саакашвілі належну медичну допомогу, а також створити умови для його переведення до однієї з українських, європейських або американських клінік для лікування. Міхеіл має вижити не лише заради України, яка цінує життя кожного свого громадянина, але й заради збереження базових демократичних і загальнолюдських цінностей», – підсумувала Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy