Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк закликає цього тижня почати пенсійну реформу

  • 6504
Олена Шуляк закликає цього тижня почати пенсійну реформу

Очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк закликає парламент ухвалити цього пленарного тижня у першому читанні законопроєкт №2683, що з 1 січня 2023 року впроваджує другий рівень пенсійного забезпечення – загальнообов’язкові накопичувальні пенсійні внески.

Олена Шуляк наголосила, що попри індексацію пенсії і доплати пенсіонерам 75+ та 80+, для гідного життя в пенсійному віці цього занадто мало.

«Робота над пенсійною реформою буде одним із першочергових завдань на другу половину нашої каденції. У нашої партії є політична вимога до парламентських фракцій, щоб цей законопроєкт став підпорою для пенсійної реформи в Україні», – заявила вона.

При впровадженні реформи обов’язкові внески надходитимуть на власний рахунок, а з 2026 року буде надана можливість вибору установи для зберігання коштів. Це дозволить формувати особисті пенсійні накопичення, отримувати додаткові виплати до основної пенсії, отримувати пенсійні накопичення у спадок спадкоємцями.

Скільки відсотків відраховуватиметься від зарплати на пенсію, на кого поширюватиметься реформа та які умови отримання додаткової пенсії – детальніше у нашому лендінгу.

Також Олена Шуляк закликала ухвалити цього пленарного тижня законопроєкти у медичній сфері. Зокрема, врегулювати питання трансплантації анатомічних матеріалів людини (№5831), вдосконалити систему управління сферою охорони здоров’я (№5873), врегулювати правовідносини у сфері лікарських засобів (№5547) та вдосконалити кримінальну відповідальність за підробку документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень (№6084).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy