Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Закарпаття має рекорд за кількістю релокованих підприємств

  • 677
Олена Шуляк: Закарпаття має рекорд за кількістю релокованих підприємств

На Закарпатті розташовано 440 релокованих підприємств — це абсолютний рекорд в Україні. Таке ставлення до бізнесу та переселенців місцевої влади — свідчення високого рівня свідомості.

У цьому переконалася голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час робочої поїздки в регіон, поспілкувавшись з керівниками різних підприємств. Зокрема, ТОВ «Інтерфіл», які переїхали з Дніпропетровщини через відсутність поставок сировини, обласна влада запропонувала на вибір 53 (!!!) різних об’єктів, де можна розмістити виробництво.

«На Закарпатті очікують, що бізнес, який перевіз до них у регіон виробничі потужності, скоріш за все, залишить їх у регіоні, тому надавати їм можливості для праці треба гідно. Загалом же, завдяки баченню щодо подальшого розвитку бізнесу, наданню робочих місць переселенцям, плануванню подальшого розвитку області за нових умов, Закарпаття вже на 80% підготувало основу для програми комплексного відновлення території», – повідомила народна депутатка.

Так, обласна влада та голова осередку «Слуги Народу» Віктор Микита зокрема, передбачили створення індустріального парку, реконструкцію житла для ВПО, розвиток різноманітних економічних можливостей та багато іншого. Все для того, щоб у майбутні роки зробити Закарпаття перспективним для усіх: і для місцевих, і для тих, хто приїхав.

«Закарпаття облаштувало життя в сучасних, непростих умовах. Та, вже, гадаю, багато хто може брати з них приклад», – підсумувала Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy