Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк заявила про готовність допомагати УЗ задля запуску жіночих купе

  • 328
Олена Шуляк заявила про готовність допомагати УЗ задля запуску жіночих купе

У фракції «Слуга Народу» готові напрацювати законодавчі зміни до правил пасажирських перевезень, щоб підтримати ініціативу Укрзалізниці з впровадження окремих купе для жінок.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, очільниця політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

В Укрзалізниці заявили, що готові запустити пілотний проєкт із впровадження жіночих купе. Для цього компанія почала розробляти IT-рішення та зміни до нормативних актів.

«Направила до Укрзалізниці звернення з пропозицією допомогти в законодавчому полі запустити відповідний пілотний проект. Як жінка і мама розумію, що іноді виникають нюанси під час довгої дороги залізницею, які зручніше вирішувати, коли поруч з тобою жінки. Тому вже давно вітаю ідею щодо пілотного запуску купе у вагонах тільки для жінок», – сказала очільниця «Слуги Народу».

Вона додала, що створення окремих купе або ж вагонів для жінок у потягах – це можливість забезпечити необхідний комфорт під час поїздки.

«Якщо УЗ готова розглянути можливість створення пілотного проекту створення окремих вагонів чи купе для жінок, охоче допоможу з реалізацією цього задуму. Зокрема, готова напрацьовувати необхідні зміни до правил пасажирських перевезень», – запевнила Шуляк.

Наразі в Укрзалізниці заявили, що з цього питання тривають консультації з юристами, а також міжнародними та українськими громадськими організаціями.

«Поточне рішення залізниці – допомогти жінкам почуватися комфортніше та безпечніше за допомогою комплексу заходів, одним з яких стане «пілот» з жіночими купе. Ми тестуватимемо їх упродовж декількох місяців та разом з громадою і фахівцями приймемо рішення щодо масштабування», – йдеться у заяві компанії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy