Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Заяву на компенсацію за зруйноване житло може подавати навіть один співвласник

  • 463
Олена Шуляк: Заяву на компенсацію за зруйноване житло може подавати навіть один  співвласник


Якщо знищений війною житловий будинок чи квартира перебуває у спільній власності, заява про надання компенсації може бути подана одним зі співвласників такого об’єкта.

Така заява вважається поданою всіма співвласниками, за відсутності заперечень з їх боку.

Про це розповіла голова Комітету ВРУ з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, а також голова партії “Слуга народу” Олена Шуляк, коментуючи законопроєкт № 7198, який Верховна Рада скоро голосуватиме у другому читанні.

«У заяві, яка подається одним зі співвласників, буде вказуватися інформація щодо всіх співвласників. Така заява буде підставою для отримання компенсації кожним з них. Якщо ж хтось із них з цим не згоден, законопроєктом передбачений механізм подання заперечень», – пояснила вона.

Олена Шуляк нагадала, що громадяни матимуть право самостійно обрати географічну локацію для використання житлового сертифіката. Ключовим показником тут буде лише сума коштів, яка буде співставною з вартістю знищеного майна. Вона також підкреслила, що держава виділятиме людям власні або залучені кошти, не чекаючи на репарації від росії.

Нагадаємо: 13 грудня 2022 року парламент прийняв законопроєкт №5655 про реформу містобудування, яка спрямована на цифровізацію будівельного ринку в Україні, впровадження контролю та високої відповідальності за порушення.

Реформа сприятиме якісній, прозорій та швидкій відбудові України, а також надасть можливість міжнародним партнерам, які долучаться до фінансування відбудови країни після війни, моніторити якість виконання робіт.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy