Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: За зраду – довічне ув’язнення

  • 8807
Олена Шуляк: За зраду – довічне ув’язнення

В умовах воєнного часу немає виправдання тим, хто зраджує свій народ та намагається шкодити державі. Саме тому парламент посилив відповідальність за державну зраду та диверсії, ухваливши законопроєкт №7116. Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«Ми забезпечили справедливе та жорстке покарання для тих, хто підриває обороноздатність України й працює в інтересах ворога у воєнний час – малює мітки, надає окупантам інформацію про наші війська, намагається знищити незалежність ту суверенітет нашої держави», – сказала Шуляк.

За її словами, законопроєкт впроваджує зміни у трьох статтях Кримінального кодексу, які стосуються державної зради та диверсійної діяльності.

«Відтепер ст. 86 не передбачає амністію тих, кого визнали винними у держзраді або ж диверсіях. Ст. 111 про держзраду – це ув’язнення від 15 років або довічне ув’язнення з конфіскацією майна, а не від 12 до 15 років в’язниці, як раніше. Таке ж покарання передбачає ст. 113 за диверсії у воєнний час», – пояснила очільниця «Слуги Народу».

Нагадаємо, Верховна Рада України продовжує працювати в умовах воєнного часу та ухвалювати необхідні законопроєкти.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy