Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: За час повномасштабної війни до місцевих організацій «Слуги Народу» звернулися 127 тисяч українців

  • 416
Олена Шуляк: За час повномасштабної війни до місцевих організацій «Слуги Народу» звернулися 127 тисяч українців

За пів року повномасштабної війни «Слуга Народу» не лише зберегла партійну структуру, а й повністю переформатувала діяльність під потреби воєнного часу. Партійні організації прийняли та надали допомогу близько 127 тисячам людей. Найбільша кількість відвідувачів – у прифронтових регіонах: Миколаївська, Одеська, Запорізька області, місто Кривий Ріг.

Про заявила голова «Слуги Народу» Олена Шуляк під час прес-конференції за підсумки роботи партії у період повномасштабної війни.

«Партійні організації долучалися до забезпечення фронту і тилу, гуманітарної допомоги переселенцям і постраждалим регіонам. Вони здійснювали координацію, інформування, брали участь у зборі коштів, співпрацювали із волонтерськими організаціями та благодійними фондами. Загалом за участю партійців в усіх регіонах України на потреби фронту відправлено 663 автомобілі. Крім того, на передову, до постраждалих регіонів і внутрішньо переміщеним особам відправлено майже 30 тисяч тон гуманітарних вантажів»», – додала вона.

За словами Олени Шуляк, 361 представник команди «Слуги Народу» нині захищає свободу і незалежність нашої держави у Збройних Силах України. 113 з них вступили до лав територіальної оборони.

Голова партії додала, що 44 партійні офіси, зокрема 23 обласних і 21 районний, працювали під час війни як гуманітарні хаби та координаційні центри допомоги фронту, переселенцям та постраждалим регіонам.

«Навіть на окупованих територіях наші партійні представництва трималися до останнього, працюючи фактично у підпіллі, поки можливо було уникати каральних заходів окупантів. Партійна організація на Херсонщині, попри те, що регіон перебував під окупацією буквально з перших днів повномасштабної війни, змогла прийняти близько 200 відвідувачів. Часто з міркувань безпеки зустрічатися із ними доводилося поза офісом», – розповіла очільниця політсили.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy