Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: З початку повномасштабної війни на Вінниччину переїхало 40 великих підприємств. Процес релокації триває

  • 375
Олена Шуляк: З початку повномасштабної війни на Вінниччину переїхало 40 великих підприємств. Процес релокації триває

З початку повномасштабної війни на Вінниччину переїхало 40 великих підприємств. Про це повідомила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час зустрічі з директором релокованого підприємства ТОВ «Грін Кул» Валентином Коваленком.

За словами очільниці політсили, релокація підприємств триває, проте, не завжди цей процес відбувається швидко.

Зокрема, виробничо-промисловий холдинг UBC-Group, частиною якого є ТОВ «Грін Кул», також подав заявку на переміщення виробничих потужностей, але впродовж 7 місяців чекає на необхідні приміщення у Вінниці.

Підприємства холдингу були розташовані безпосередньо в зоні бойових дій — у Харкові та Дергачах. Це вже не перший «переїзд» цього бізнесу: раніше через російських окупантів довелося залишили Крим.

«Як народний депутат робитиму все необхідне, щоб бізнес таки переселився, бо це і робочі місця, і податки, і просто бажання допомогти підприємству, яке попри шалений попит закордоном, залишається в Україні», – наголосила Олена Шуляк.

ТОВ «Грін Кул» разом із місцевим заводом холодильного обладнання входить до складу індустріального парку «Вінницький кластер холодильного машинобудування».

Олена Шуляк нагадала, що у червні парламент ухвалив законопроєкти №5688 та №5689, які надають податкові та митні стимули для будівництва нових підприємств в індустріальних парках.

«Хотілося б, щоб це справді допомогло створенню нових інвестиційних проєктів та стало майданчиком для швидкої релокації виробництв із зони бойових дій не лише на папері, а й по факту. Адже бізнес — потужний інструмент швидкого відновлення промисловості нашої країни та місцевого економічного розвитку. По-іншому бути не може», – наголосила голова «Слуги Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy