Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Якою буде стратегія відбудови європейської України

  • 612
Олена Шуляк: Якою буде стратегія відбудови європейської України

Держава має чітку стратегію швидкої відбудови європейської України. Йдеться не лише про нові стандарти будівництва, і комфортні міські простори, але про людей – їхнє здоров’я, безпеку, добробут та комфорт.

Про це розповіла голова партії “Слуга Народу” Олена Шуляк в колонці для Lb.ua

За її словами, чітка стратегія відбудови включатиме також сучасну інфраструктуру, незалежність в енергетиці, відновлення промисловості, інвестиції у високі технології, кліматичну модернізацію.

“Всі ми маємо величезний фронт робіт з відновлення країни, хоча, скоріше, побудови нової країни – країни нашої спільної мрії. Для цього потрібні сили, руки, ідеї та сміливість, якою ми вже вразили весь світ. У той момент, коли жовто-блакитний колір у світі наймодніший, а фраза «Я – українець», нарешті, звучить гордо, у нас з’явився реальний шанс побудувати найпотужнішу і найсучаснішу у світі країну. Країну можливостей та перспектив. В якій хочеться жити і в яку дуже хочеться повернутися якомога скоріше”, – наголосила голова партії.

Олена Шуляк зауважила, що з початком війни 5,8 мільйона українців ухвалили одне з найскладніших рішень у своєму житті – залишити Батьківщину. Вони отримали новий для себе статус – статус біженця.

“Найголовніше і найболючіше питання – повернути цих людей додому. Поки що ми не можемо це рекомендувати сім’ям з дітьми. А багатьом з них взагалі нема куди повертатися. Втім, готувати умови для повернення можна й треба вже зараз”, – підсумувала голова партії “Слуга Народу”.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy