Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Як відновлювати Полтавщину після війни

  • 554
Олена Шуляк: Як відновлювати Полтавщину після війни

Будівництво житла, вигідні кредити, іпотека для людей та гранти для аграріїв – держава продовжує допомагати та створювати умови для відновлення та розвитку Полтавщини.

Про це говорили під час організованою головою Полтавської ОДА Дмитром Луніним та головою Полтавської обласної організації партії “Слуга народу” Олексієм Устенком зустрічі з будівельниками та аграріями Полтавщини, розповіла голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк.

«З будівельниками мали мову про відновлення інфраструктури та будівництво нових помешкань для тих, хто вирішить залишитися на Полтавщині. Такий хід подій ми передбачили нашим законопроєктом про відновлення зруйнованого чи пошкодженого окупантами житла (7198). Також не оминули з будівельниками і питання звільнення від податків на зруйновану нерухомість (документ вже готується до реєстрації), а також «кредитів 5-7-9» для бізнесу та надання іпотеки людям, які донині не могли нею скористатися (законопроект плануємо прийняти до кінця липня)», – зазначила народна депутатка.

Стосовно аграріїв, то уряд та парламент мають багато пропозицій: гранти, впровадження програм, залучення коштів інвесторів тощо.

«Наприклад, з жовтня планується, що аграрії, які обробляють до 120 гектарів землі, зможуть отримати від ЄС по 100 євро за гектар. Також передбачена допомога для галузі тваринництва: ті, хто утримує до 100 голів ВРХ, отримає по 170 євро на корову», – зауважила Олена Шуляк.

Як зауважив Олексій Устенко, попри надскладну ситуацію, мешканці Полтавщини готові працювати і розвивати економіку області.

«Наразі тут живе майже 200 тис. переселенців. Десятки тисяч вже отримали тимчасове житло. Працює бізнес, ведуться відновлювальні роботи, працюють аграрії та будівельники. Тож держава має тільки створювати гідні умови для їхнього розвитку і допомагати фінансово», – переконаний народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy