Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Як в Україні будуватимуть енергоефективне житло

  • 372
Олена Шуляк: Як в Україні будуватимуть енергоефективне житло

В Україні запроваджують комплексну термомодернізацію будівель. Це дозволить людям суттєво знизити витрати на опалення, а країна зможе скоротити споживання імпортного газу.

Про це заявила голова політичної партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, коментуючи ухвалення парламентом законопроєкту № 6485.

«Україна вже на шляху до енергетичної незалежності. Для цього потрібно зробити декілька кроків, один з них – утеплення багатоповерхових будинків, шкіл, садочків та лікарень. Ухвалення документа дозволить зробити це. Зокрема, буде спрощено процедуру розгляду заявки на часткове відшкодування вартості заходів з енергоефективності. Також можна буде поетапно фінансувати проєкти термомодернізації та роботи, які безпосередньо з нею не пов’язані, але які є необхідними для енергоефективності будівель», – розповіла Олена Шуляк.

Крім того, законопроєкт передбачає запровадження нових мінімальних вимог до енергоефективності, які переглядатимуть не рідше ніж раз на 5 років.

Власне ці вимоги застосовуватимуть при новому будівництві, реконструкції або ж капітальному ремонті. Вони будуть різними залежно від призначення та висотності будівель, а також виду будівництва, зауважила голова партії.

«Ще один важливий момент – документ визначає правила термомодернізації споруд. Так, цей процес не передбачає часткового утеплення фасаду, а має бути системним для всього будинку», – зауважила Олена Шуляк.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy