Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Як Україна розбудовуватиме та відновлюватиме регіони і територіальні громади

  • 353
Олена Шуляк: Як Україна розбудовуватиме та відновлюватиме регіони і територіальні громади

Міністерство інфраструктури України та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Всеукраїнська асоціація громад» підписали меморандум про співпрацю щодо розвитку громад, територій та інфраструктури.

Як зазначила голова партії «Слуга Народу» Олена Шуляк, основна мета цього документа – співробітництво та консолідація заради сталого розвитку України, всіх регіонів та територіальних громад.

«Уже зараз приділяємо увагу співпраці в розробці комплексних планів просторового розвитку, програмам комплексного відновлення територій територіальних громад, а також містобудівної документації. Втім, це лише початок. Далі — більше», – розповіла вона.

Документ допоможе формувати та реалізовувати державну регіональну політику, підвищувати рівень життя населення громади та конкурентоспроможності відповідного населеного пункта, забезпечити ефективне використання внутрішнього потенціалу.

Нагадаємо, ВАГ — асоціація, до складу якої входять понад 860 громад, які об’єдналися з метою захисту інтересів людей та розвитку територій. До слова, дуже активна і включена в процеси, необхідні для якісної життєдіяльності країни.

«За нинішньої повномасштабної війни і в умовах майбутньої відбудови країни — маємо триматися з воєдино: громади, міністерсва, парламент. Ба більше: маємо вести конструктивний діалог та вирішувати конкретні питання», – підсумувала голова партії «Слуга Народу».

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy