Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олена Шуляк: Як протидіяти домашньому насильству в Україні

  • 8516
Олена Шуляк: Як протидіяти домашньому насильству в Україні

Політична партія «Слуга Народу» послідовно підтримує державну політику у сфері протидії домашньому насильству та насильству над жінками.

Про це заявила очільниця партії «Слуга Народу» Олена Шуляк під час панельної дискусії на тему «Україна без насильства» в межах однойменного проєкту руху «Зе!Жінки» до Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

«Ми висловлюємо підтримку політиці Президента у цій сфері та виступаємо за комплексне впровадження положень закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» і указу Президента «Про невідкладні заходи із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства», який покликаний забезпечити інтегрований підхід до подолання домашнього насильства», – сказала вона.

Проте захист від домашнього насильства не обмежується лише діючим нині національним законодавством, переконана Олена Шуляк. Важливим для України кроком має стати ратифікація Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами. Цей міжнародний документ запроваджує дієві механізми запобігання та протидії домашньому насильству, а також забезпечує належне реагування на випадки такого насильства.

«Такі наші цінності як повага та безпека для кожної та кожного можуть бути реалізовані з ратифікацією Конвенції», – додала голова партії.

Нагадаємо, щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводять всесвітню акцію «16 днів проти насильства». Цьогоріч в межах національної інформаційної кампанії учасниці руху «Зе!Жінки» реалізують проєкт #ЗеЖінки_УкраїнаБезНасильства, який роз’яснить суть цього негативного явища та надасть «інструменти» для боротьби з ним. У кожній із областей учасниці руху «Зе!Жінки» проводили просвітниці заходи, громадські акції та опитування щодо запобігання та протидії насильству.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy